اوقات شرعی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «
اخبار > یازدهمین نمايشگاه فرهنگي «عطر سيب»
 


شماره خبر :٣١١٥٣٤   تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٢    ا   ١١:٥٩
 
برگزاري یازدهمین نمايشگاه فرهنگي «عطر سيب»
یازدهمین نمايشگاه فرهنگي «عطر سيب»
نمایشگاه فرهنگی عطر سیب امسال نیز چون سالهای گذشته در بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود. تاریخ برگزاری چهارم تا سیزدهم ابان ماه

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

نمایشگاه فرهنگی عطر سیب امسال نیز چون سالهای گذشته در بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود. تاریخ برگزاری

 چهارم تا سیزدهم ابان ماه

این نمایشگاه ميزبان عموم شهروندان و نمايندگان بيش از 12 هزار مسجد، هيئت و حسينيه شهر تهران خواهد بود.

.به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، رييس اين سازمان اظهار داشت: عزاداري سيد و سالار شهيدان همه ساله با شور و اشتياقي بيشتر از گذشته به شكل خود جوش و مردمي برپا مي‌شود و نمايشگاه فرهنگي عطر سيب تنها بهانه‌اي است تا مديريت شهري سهمي بسيار كوچك در اقامه اين سنت حسنه داشته باشد.

وي درباره رويكرد نمايشگاه یازدهم خاطرنشان كرد: اين نمايشگاه به منظور كمك به تجهيز محافل عزاداري حضرت اباعبدالله (ع)‌ برگزار مي‌شود و امسال سعي شده اقلام فرهنگي چون كتاب، تجهيزات نمايشگاهي، نشريات و نرم افزار، سهم ويژه‌اي در نمايشگاه داشته باشند و 20 غرفه از 60 غرفه نمايشگاه، به ارائه اين محصولات اختصاص دارد.

 

غرفه‌هاي کتاب و نشريات مذهبي، پرچم و کتيبه، نرم افزار، غرفه‌هاي صوت، ظروف يکبار مصرف گياهي، فرش و موکت، موتور برق، لوازم الکتريکي و تجهيزات روشنايي، چادر و برزنت، جاروبرقي و وسايل نظافتي، تجهيزات آشپزخانه‌اي و آبدارخانه‌اي و تجهيزات نمايشگاهي در نمايشگاه داير خواهند بود.

 

در اين نمايشگاه علاوه بر غرفه‌هاي ياد شده، فعاليت‌هاي هنري نيز انجام مي‌شود كه از ميان آنان مي‌توان به برپايي خيابان هنر، پرده‌خواني و تعزيه خواني اشاره كرد.

 

قابل توجه هیئآت مذهبی دانشجوئی دانشگاههای تهران :

با عنایت به معرفی هیئآت مذهبی دانشجویی طبق لیست ثبت شده در سامانۀ تشکلهای نهاد

هیئآتی که از طریق دفاتر نهاد و یا ادارۀ هیأتهای مذهبی نهاد مرکز، نسبت به ثبت نام هیأت در سامانۀ تشکلهای مدیریت برنامه ریزی تشکلهای دانشگاهی نهاد اقدام نموده می توانند از مورخ 5/8/92 جهت اخذ معرفینامۀ دریافت بن به ادارۀ هیئآت نهاد مرکز مراجعه نمایند.

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج